Witam bardzo serdecznie,

Piszę, ponieważ na grupie PROJEKTOWANIE BEZPIECZEŃSTWA W FIRMIE w ankiecie dotyczącej tematów, które chcecie poruszać wygrał temat magazynowania materiałów niebezpiecznych – od czego zacząć?

Słuchając waszych głosów chciałbym zacząć od omawiania właśnie tego tematu.

Zdaję sobie sprawę, że pisanie postów i dawanie wskazówek „wyrwanych” z różnych aspektów związanych z magazynowaniem może nie do końca zawsze spełnia Twoje oczekiwania.

Ja jestem praktykiem i szkoleniowcem a nie pisarzem i uwielbiam mówić do ludzi.

Magazynowanie materiałów niebezpiecznych nigdy nie było proste i tak naprawdę nigdy nie będzie. Bardzo chciałabym jednak żeby tak było, więc przygotowałam dla Ciebie zestaw kilku prostych porad, dzięki którym będziesz mógł zmierzyć się z tematem i dowiedzieć jak magazynować materiały niebezpieczne łącząc wymagania prawne z dobrą praktyką.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej zapraszam Ciebie na BEZPŁATNE SPOTKANIE na żywo dotyczące MAGAZYNOWANIA MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH – OD CZEGO ZACZĄĆ?

Poniżej w trzech punktach wymieniłam czego dowiesz się z naszego spotkania.

1. Podstawy prawne dotyczące magazynowania materiałów niebezpiecznych

2. Wyposażenie magazynu chemicznego - rozwiązania zgodne z przepisami

3. Projektowanie bezpieczeństwa w magazynie chemii czyli sposoby zapobiegania zdarzeniom niepożądanym

Jestem trenerem, konsultantem i auditorem w zakresie systemów ISO 14001, 9001,45001 oraz specjalistą do spraw BHP.

Specjalizuję się w szkoleniach z magazynowania materiałów niebezpiecznych łącząc wymagania prawne z praktycznym podejściem.

Od ponad 20 lat pomagam przedsiębiorcom projektować przyjazne środowisku i bezpieczne miejsca pracy.

Każdy projekt i każdy Klient jest inny, w swojej pracy kładę nacisk na indywidualne potrzeby uczestnika szkolenia oraz przełożenia teorii na praktykę.