Magazynowania materiałów niebezpiecznych - jak wyposażyć magazyn chemiczny łącząc wymagania prawne z praktycznym podejściem

KOLEJNE SZKOLENIE W FORMIE WARSZTATÓW JUŻ 3 SIERPNIA 2020 godz.9.00-15.00

CHCESZ ZOSTAĆ EKSPERTEM MAGAZYNOWANIA MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH ? UCZ SIĘ OD EKSPERTA!

Witam bardzo serdecznie,

Dziękuję za zainteresowanie moim szkoleniem on-line „Magazynowania materiałów niebezpiecznych – jak wyposażyć magazyn chemiczny łącząc wymagania prawne z praktycznym podejściem”.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie tym tematem i dużą liczbę zgłoszeń, szkolenie zostanie powtórzone 3 sierpnia 2020 godz. 10-15.00.

Z uwagi na to, że szkolenie ma formę warsztatów liczba osób jest ograniczona!

Zobacz co o warsztatach napisami uczestnicy, którzy brali udział 1 lipca

Uwaga! Jeśli chcesz abym takie szkolenie przeprowadziła tylko dla Twojej firmy – skontaktuj się ze mną telefonicznie 788 576 034 a przedstawię Ci warunki takiego szkolenia dedykowanego tylko dla pracowników Twojej firmy.

 

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Dembińska

 

Ps. ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ DO 28 LIPCA 2020

 

Monika Kwiecień

Super szkolenie, super prowadząca ? bardzo dużo informacji przedstawionych w ciekawy sposób, poparte praktycznymi przykładami ? prowadząca to kobietka konkretna, z ogromną wiedzą, bardzo pomocna i chętna do pomocy ?????? bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tym szkoleniu i serdecznie polecam innym ? jeśli ktoś się jeszcze waha, to polecam od razu się zapisywać na kolejne szkolenie, które odbędzie się w sierpniu ❤

Magdalena Trzos

Bardzo ciekawe szkolenie, dużo przykładów z życia, merytorycznej wiedzy podpartej aktami prawnymi. Pani Agnieszka w bardzo przystępny sposób przedstawiła trudny temat jakim jest magazynowanie materiałów niebezpiecznych i jak do niego podejść w praktyce spełniają szereg wymagań prawnych.Zachęcam do udziału w szkoleniu ?

Katarzyna Drzewińska

Chciałabym serdecznie polecić warsztaty praktyczne dot. Magazynowania materiałów niebezpiecznych organizowane przez firmę doradczą THETA, prowadzone przez Agnieszka Dembińska. 5-godzinne warsztaty prowadzone w sposób PRAKTYCZNY, DYNAMICZNY i CIEKAWY z wieloma przykładami prosto z "życia" i filmami instruktażowymi. Bez nudnego klepania art. i przepisów prawnych. Praktyka w 100%. POLECAM!!?

KILKA ZDAŃ O MNIE

Specjalizuję się w szkoleniach z magazynowania materiałów niebezpiecznych łącząc wymagania prawne z praktycznym podejściem.

Od ponad 20 lat pomagam przedsiębiorcom projektować przyjazne środowisku i bezpieczne miejsca pracy.

Jestem trenerem, konsultantem i auditorem w zakresie systemów ISO 14001, 9001,45001 oraz specjalistą do spraw BHP.

Każdy projekt i każdy Klient jest inny, w swojej pracy kładę nacisk na indywidualne potrzeby uczestnika szkolenia oraz przełożenia teorii na praktykę.

ABY POZNAĆ WARUNKI ZAPISU – KLIKNIJ W TEN LINK

https://e-akademia-theta.pl/szkolenia-online/inne/86-magazynowanie-materialow-niebezpiecznych-jak-wyposazyc-magazyn-chemiczny-laczac-wymagania-prawne-z-praktycznym-podejsciem

ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ DO 28 LIPCA 2020

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA