Twoim głównym problemem jest zabezpieczenie miejsca pracy i środowiska przed narażeniem na chemię znajdującą się w Twojej firmie?

Audity wewnętrzne

Przedmiotem auditu nigdy nie są ludzie tylko system, ludzie tworzą natomiast organizację w której system ten ma funkcjonować i to dzięki nim może być poddawany ciągłemu doskonaleniu.

Doradztwo techniczne

Pomagamy we wdrożeniu i doskonaleniu Systemów Zarządzania między innymi wg norm:
- PN-EN ISO 9001:2015-10 – system zarządzania jakością;
- PN-EN ISO 14001: 2015 – system zarządzania środowiskowego;
- PN-ISO 45001:2018-06 - system Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy;

Szkolenia i warsztaty

Programy szkoleń i warsztatów tworzone są w ścisłej współpracy z Klientami, którzy wskazują na najbardziej palące problemy. Spotkania prowadzone są w formie interaktywnej. Zgodnie z Państwa preferencjami mogą one przyjąć formę zajęć praktycznych.

Skutecznie wdrożony System zapewnia ograniczenie ryzyk i wykorzystanie szans związanych z prowadzeniem działalności.

Proponujemy kompleksowe rozwiązania.

Nagłówek testowy dla modułu video

Nazywam się Agnieszka Dembińska i od ponad dwudziestu lat jestem związana z branżą ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

Jako trener, ekspert, auditor systemów: ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, ISO 45001:2018, ISO 22000:2005 oraz Specjalista do spraw BHP mam możliwość połączenia wiedzy handlowej z praktyką i dostosowania indywidualnych rozwiązań do Państwa potrzeb.

W mojej pracy główny nacisk kładę na bezpośredni kontakt z klientem bo tylko wtedy mogę jeszcze lepiej zrozumieć Państwa oczekiwania oraz problemy jakie Państwa nurtują. Zawsze szukam rozwiązań dostosowanych dokładnie do potrzeb klienta czyli praktycznych, ekologicznych oraz zwyczajnie ergonomicznych dla człowieka i przyjaznych dla środowiska.