TA CHECK LISTA JUŻ ZA CHWILĘ MOŻE BYĆ TWOJA!

Dzień dobry,

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom projektantów instalacji sanitarnych przygotowałam listę najważniejszych aspektów, które powinieneś wziąć pod uwagę projektując urządzenia awaryjne.

Lista została stworzona  na podstawie normy EN15154, OSHA,DIN,ANSI, przepisów krajowych oraz mojego ponad 25 letniego doświadczenia zawodowego.

Jeśli:

  • Masz projekt w którym głównym problemem jest zabezpieczenie miejsca pracy i środowiska przed narażeniem na chemię znajdującą się na tej instalacji?
  • Zastanawiasz się od czego zacząć i jak się do tego zabrać tak aby wszystko było zaprojektowane zgodnie z przepisami ?
  • Szukasz kogoś kto mógłby Ci pomóc i miał dla Ciebie czas?

Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś pozytywnie to znaczy, że ten e-mail trafił do odpowiedniej osoby.

Zadzwoń do mnie po więcej informacji 788 576 034 lub napisz biuro@demag.com.pl

Czekam na kontakt od Ciebie.

 

Agnieszka Dembińska 

Ekspert magazynownia materiałow niebezpiecznych

 

 

Nie wiem na jakim etapie swojej kariery zawodowej jesteś:

Czy

jesteś początkującym projektantem instalacji przemysłowych, który właśnie zaczyna swoją przygodę z projektowaniem obiektów przemysłowych i szukasz kogoś kto mógłby Ci pomóc

A

może właśnie kończysz studia i zastanawiasz się czy projektowanie dla przemysłu to jest Twoja droga do zarabiania pieniędzy

Być może

projektowanie jest już Twoją pasją od wielu lat ale chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje aby być ekspertem również w projektowaniu miejsc szczególnie niebezpieczny

Ale pomogę Ci dowiedzieć się:

Jak zaprojektować i wyposażyć stanowisko pracy przy kontakcie z chemią zgodnie z przepisami ochrony środowiska oraz BHP

Jak prawidłowo dobrać i gdzie umieści w projekcie urządzenia awaryjne zgodnie z EN15154

W jaki sposób zaprojektować magazynowanie chemii: szafa ognioodporna czy mobilny kontener? I co mówią na ten temat przepisy?

Kilka zdań o mnie

Od ponad 20 lat pomagam przedsiębiorcom projektować przyjazne środowisku i bezpieczne miejsca pracy.

Jestem trenerem, konsultantem i audytorem w zakresie systemów ISO 14001, 9001,45001 oraz specjalistą do spraw BHP.

Każdy projekt i każdy Klient jest inny, w swojej pracy kładę nacisk na łączenie wymagań prawnych z praktycznym podejściem.

 

NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY JESTEŚ POCZĄTKUJĄCYM, CZY DOŚWIADCZONYM PROJEKTANTEM, ZYSKASZ WIELE, TAK JAK INNI MOI KLIENCI 

Biuro Projektowo-Konstrukcyje KONCEPT Prezes Zarządu Dariusz Chrząszczewski

„.. Pani Agnieszka Dembińska przeprowadziła szkolenie dla naszego działu projektowego. Z uwagi na fakt, iż nasza firma specjalizuje się głównie w projektach instalacji przemysłowych, szkolenie dotyczyło przybliżenia aspektów prawnych w kwestii produktów bhp oraz ochrony środowiska, które wymagają ujęcia już na etapie projektowym np. oczomyjki oraz prysznice bezpieczeństwa czy kontenery na chemikalia. Pani Agnieszka współpracuje z nami od wielu lat i zawsze możemy liczyć na jej fachowe oraz praktyczne podejście do tematu. Jej zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego projektu jest godne polecenia. "

Exyte Central Europe Odział w Polsce Michał Rogowski

„..Pani Agnieszka Dembińśka wspołpracuje z nami od wiielu lat jako konsultant techniczny w zakresie projektowania urządzeń awaryjnych przy projektach przemysłowych. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia Pani Agnieszki szczególnie przy projektach w których znajduje się technologia i należy zaprojektować rozwiązania zgodne z przepisami pracy i ochrony środowiska. Zawsze możemy liczyć na konstruktywne propozycje oraz rzeczowe uzasadnienie. …Z perspektywy firmy projektującej instalacje przemysłowe szczególniecenimy sobie szybką komunikację. Zawsze możemy liczyć na natychmiastową odpowiedź i kontakt osobisty jeśli jest taka potrzeba. Polecamy współprację każdemu kto szuka profesjonalisty.”

MAZOWIECKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA Przewodniczący Okręgowej Rady Roman Lis

„W imienu MAZOWIECKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA pragnę potwierdzić, iż Pani Agnieszka Dembińska przeprowadziła dla naszych członków izby szkolenie pt. „Magazynowanie materiałów niebezpiecznych – jak zaprojektować magazyn chemiczny łącząc wymagania prawne z praktycznym podejście”. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny i fachowy z głównym naciskiem na praktyczne podejście do tematu. Wiedza Pani Agnieszki Dembińskiej została oceniona przez uczestników na poziomie bardzo wysokim a sama tematyka szkolenia znalazła wielu chętnych, dlatego będziemy chcieli kontynuować naszą wspólną współpracę. "

CHECK LISTA. Na co zwrócić uwagę projektując urządzenia awaryjne?

Plik: Check listę otrzymasz od nas na swój adres email.

Aby pobrać plik sprawdź swoją skrzynkę mailową